Vydra&Volkmer: Vyrábíme jinak

Už na začátku naší lněné cesty v roce 2013 jsme měli vizi absolutní a výhradně české kvality a už od začátku nám bylo jasné, že len Vydra-Volkmer by měl být jiný. Naším cílem byla dokonalá jemnost materiálu, originální odstíny a pohodlné, praktické střihy. Dnes máme za sebou pět let práce s tímto úžasným materiálem, pět let vývoje, zkoušení a sbírání zkušeností.
Naše výroba je jiná - používáme vlastní látku, která je utkána výhradně pro nás a je přizpůsobená našim specifickým potřebám. Je na dotek výjimečně jemná a skutečně luxusní. Každý kousek pak vzniká pod rukama profesionálního střihače a několika švadlen, kterých si velmi vážíme za jejich precizní a nenahraditelný přístup. A protože si chceme být skutečně jistí tím co prodáváme, nechali jsme si vypracovat i přísný atest na několik našich odstínů.
 
Používáme výhradně české komponenty, at´jsou to knoflíky, gumy, nitě či cedulky. Známe přesný původ všeho, co při výrobě používáme a jsme v tom stejně nekompromisní, jako při požadavku na dokonalou jemnost našeho lnu.