Vendula & Ondřej Volkmerovi


Milujeme len

Jsme fascinováni tímto ušlechtilým materiálem, který má v sobě nenapodobitelnou živost a energii. V době nepřeberného množství syntetických a směsových tkanin pro nás představuje bezpečný přístav, tradici a poctivost. Žádný jiný materiál nevtiskne Vašemu domovu tak uvolněný a zároveň luxusní vzhled a žádný jiný nenahradí jeho skvělé vlastnosti, jako je schopnost absorbovat vlhkost, odolnost a také šetrnost k pokožce. Opakovaným praním se lněná tkanina zušlechťuje a dalo by se říci, že zraje jako víno.

Naše výrobky jsou ryze české už od roku 2013

100% lněná tkanina té nevyšší kvality, je utkána v české tkalcovně, poslední svého druhu u nás. Kvalitu pocházející z Čech oceňují odběratelé po celém světě. U nás má tkaní i pěstování lnu bohatou tradici, která bohužel v posledním desetiletí téměř zanikla.O šití našich výrobků se starají české švadleny, které mají se šitím lněných materiálů bohaté zkušenosti. Také perleťové knoflíky i veškeré cedulky jsou české výroby.

Každý náš kousek je osobitý

Kolekce bytových textilií Vydra&Volkmer obléknou Váš domov do nekonvenčně luxusních lněných tkanin. Základem je utkání metráže, která svou kvalitou evokuje hebkou a konejšivou náruč. Kolekce jsou barvené sofistikovaným způsobem, jenž  každému produktu dodá unikátní osobitý styl. Naše barevné škály objevují pro len neobvyklé odstíny, které tvoří jedinečné a vyvážené barevné harmonie.

Milujeme barvy

Barvy jsou pro nás zásadní, pečlivě je vybíráme a nic nám nedělá takovou radost, když vidíme jejich výsledný účinek v interiéru. Záměrně volíme i neobvyklé a výrazné odstíny, které našim výrobkům dají tradičně-moderní vzhled.