Kde a jak vzniká náš len

Kde a jak vzniká náš len

Metráž je utkána jen pro nás

Základem je utkání skutečně prvotřídní metráže, která svou kvalitou evokuje hebkou a konejšivou náruč. 100% lněná tkanina té nevyšší kvality, je utkána v české tkalcovně, poslední svého druhu u nás. Kvalitu pocházející z Čech oceňují odběratelé po celém světě. U nás má tkaní i pěstování lnu bohatou tradici, která bohužel v posledním desetiletí téměř zanikla.

 

 

Šijí pro nás české ručičky

O šití našich výrobků se starají výhradně české švadleny, které mají se šitím lněných materiálů bohaté zkušenosti a které dají šití potřebnou péči. Fandíme všem švadlenám, které jejich řemeslo baví a udržují jej živé. 

Barví pro nás profíci

Kusové barvení pro nás zajišťuje profesionální barvírna, kde umí s barvami doslova divy a kde přísně dbají na kvalitu a nezávadnost barviv. Tmavé odstíny jsou ošetřeny speciální úpravou proti vypírání pigmentu. Kolekce jsou barvené sofistikovaným způsobem, jenž  každému produktu dodá unikátní osobitý styl. Naše barevné škály objevují pro len neobvyklé odstíny, které tvoří jedinečné a vyvážené barevné harmonie.

 

 

Snažíme se, aby maximum komponent které při výrobě použijeme bylo české výroby. Také perleťové knoflíky i veškeré cedulky jsou s láskou a tradicí vyrobeny zde.

 

Back to Kdo jsme, co a proč to děláme...