Jak vyrábíme...

Máme vlastní materiál.

Metráž, kterou používáme k šití je zakázkově vyrobena jen pro nás. Příze, ze které je metráž utkána, pochází z některé z oblastí v Litvě, Francii, Polsku či Belgii. U nás už se bohužel len nepěstuje, pouze zpracovává. Jedná se o metráž prvotřídní kvality, s hustou vazbou a jemnou strukturou a utkána je v poslední tkalcovně svého druhu v Čechách.

 

Metráž, ze které šijeme je utkána výhradně pro naši kolekci. Proto je náš materiál jedinečný a nikde jinde není ke koupi.

Vážíme si poctivého řemesla

O šití našich výrobků se starají české švadleny. Máme jich hned několik, každou v jiném koutu republiky. Jsou skvělé, pečlivě hlídají každý detail a dávají našim kouskům tu správnou péči. Vážíme si každé švadleny, kterou její řemeslo baví a udržuje jej živé, není jich bohužel mnoho.

Víme, že spolupracovníci kteří jsou zapálení pro kvalitu a řemeslo, jsou poklad. Hýčkáme si je!

Barvíme profesionálně

Každý náš kousek je barvený metodou oděvního barvení až po ušití. Tento ne právě obvyklý a finančně náročný proces výroby dává našemu lnu jedinečnou jemnost. Barvy jsou maximálně bezpečné podle evropských norem, na některé odstíny vlastníme i atest o nezávadnosti pro děti do tří let.

Abychom si byli jistí kvalitou kterou prodáváme, nechali jsme si na deset našich odstínů vypracovat přísný atest.

Kdo jsme a co děláme...

RSS

Zimní spánek...

Vendula Volkmerová Vendula Volkmerová

Naše nová kolekce je plná sytých teplých odstínů. Ponořit se do barev spadaného listí, temné oblohy nebo růžové mlhy... Kdo by si to nepřál? Za...