Jak vyrábíme...

Máme vlastní materiál.

Metráž, kterou používáme k šití je zakázkově vyrobena jen pro nás. Příze, ze které je metráž utkána, pochází z některé z oblastí v Litvě, Francii, Polsku či Belgii. U nás už se bohužel len nepěstuje, pouze zpracovává. Jedná se o metráž prvotřídní kvality, s hustou vazbou a jemnou strukturou a utkána je v poslední tkalcovně svého druhu v Čechách.

 

Metráž, ze které šijeme je utkána výhradně pro naši kolekci. Proto je náš materiál jedinečný a nikde jinde není ke koupi.

Vážíme si poctivého řemesla

O šití našich výrobků se starají české švadleny. Máme jich hned několik, každou v jiném koutu republiky. Jsou skvělé, pečlivě hlídají každý detail a dávají našim kouskům tu správnou péči. Vážíme si každé švadleny, kterou její řemeslo baví a udržuje jej živé, není jich bohužel mnoho.

Víme, že spolupracovníci kteří jsou zapálení pro kvalitu a řemeslo, jsou poklad. Hýčkáme si je!

Barvíme profesionálně

Každý náš kousek je barvený metodou oděvního barvení až po ušití. Tento ne právě obvyklý a finančně náročný proces výroby dává našemu lnu jedinečnou jemnost. Barvy jsou maximálně bezpečné podle evropských norem, na některé odstíny vlastníme i atest o nezávadnosti pro děti do tří let.

Abychom si byli jistí kvalitou kterou prodáváme, nechali jsme si na deset našich odstínů vypracovat přísný atest.Kdo jsme a co děláme...

RSS